Motané svíčky z barevných mezistěn - Doba hoření - méně než 28 hod

Mezistěny, ze kterých motáme svíčky, si sami vyrábíme, tudíž můžeme nabídnout až 11 barevných variant (žlutá, oranžová, červená, tmavě červená, vínová, borůvková, khaki, zelená, tmavě zelená, modrozelená a černá). Stáčíme je to válcovitého a kónického tvaru různých výšek a šířek. Při stáčení používáme najednou jednu, dvě, nebo tři mezistěny, tudíž je možné dosáhnout i spirálovitých barev.

Motané svíčky naleznete také v sadách, např. Sada motaná tlustá a Sada otaná hubená.

Výuku výroby různých stáčených svíček, včetně veškerého našeho know how (aby svíčky stály, dobře hořely, nelámaly se), učíme ve workshopech a návodech.

Svíčky ze včelího voní po medu a vosku (nepřidáváme do nich žádnou vůni), nečadí, pohlcují pachy a ionizují ovzduší. Knoty používáme od výrobců k tomu určené - bavlněné. Pozor! Všechny svíčky ze včelího vosku stékají, pokud jsou opravdu ze včelího vosku. Je to způsobeno tím, že mají v sobě málo kyseliny stearové, proto knoty hůře hoří. Knot je vždy nutné zastřihovat na max. velikost 0,5 cm, a pod svíčkou je vždy nutné mít talířek nebo svícen, kam může přebytečný vosk stékat. Nejvíce je to u širokých a vysokých svíček. Je tedy nutné s tím počítat. Řiďte se piktogramy na etiketě, prosím. Piktogramy svíčky

Naše svíčky ze včelího vosku získaly ocenění Regionální produkt České středohoří. Regionální značka