Rádce včelích produktů a lidských nemocí

Dozvěděli jste se, že na vaše zdravotní problémy můžou pomoc včelí produkty? Tak to jste tady správně. Postupně budu přidávat běžná onemocnění a možnosti jejich léčby pomocí včelích produktů. Pokud byste na své onemocnění nenašli odpověď, tak mi napište na andrea@annkas.eu. V tomto rádci se budu snažit odpovědět, jak nejlépe vám pomoci, a jaké včelí produkty byste měli použít. Nebojte se, nebudu zveřejňovat ani vaše jméno, ani jiné informace, které by vedly ke konkretizaci vaší osoby. Každopádně tato odpověď může pomoci někomu dalšímu, kdo má stejný problém, jako vy.

Jak strukturovat e-mail?

  • popište zdravotní problém (případně diagnózu, kterou jste dostali od lékaře)
  • kontraindikace (na co se léčíte - onemocnění + léky, které berete)
  • váš věk
  • vaší váhu
  • vaší výšku
  • co jste již zkoušeli a jak dlouho

Váš dotaz můžete poslat jednak e-mailem, nebo přes kontaktní formulář zde, úplně dole na stránce. 

Články:

Klíště
Akné
Artróza
Nachlazení, chřipka, virózy, Covid
Včelí produkty a neurologické onemocnění
Když dochází energie
Psychické a fyzické vyčerpání 
Včelí produkty na jizvy
Zánět močového měchýře
Když sluníčko moc pálí
Jak na krásné a zdravé vlasy a pleť po dovolené

Rádce

Klíště

Klíště

Začíná teplé počasí, tak si řekneme, jak na klíšťata.

Pozor! V lesích se vyskytují i tzv. Kloš Jelení, který je podobný klasickému klíštěti. Rozdíl je nejen v tom, že se na člověka přicucne jen zřídka kdy, ale také v tom, že je to potvora rychlá, která vleze do každé skulinky (takže třeba síťovým oblečením proleze), a je ho těžké zabít. Pak šimrá a šimrá. Naštěstí nekouše. 

My si ale povíme o našem klasickém klíštěti.


Akné

Akné

Akné je chronické, zánětlivé onemocnění mazových žláz, které postihuje mnoho lidí. Přibližně 20 % případů akné přetrvává i v dospělosti. Co způsobuje akné, a jak se dá úspěšně léčit pomocí včelích produktů?


Artróza a včelí produkty

Artróza a včelí produkty

Artróza, také známá jako osteoartróza, je degenerativní onemocnění kloubů, které postihuje kloubní chrupavku. Toto onemocnění může způsobit bolest, omezení pohybu a snížení kvality života. My si ale povíme, jaké včelí produkty, mohou pomoci při zlepšení stavu, takto postiženého kloubu.

Další