Tělové svíce

Základnám princem tělových svící je komínový efekt, který vytahuje vše špatné z těla, resp. uvolňuje energetické dráhy těla. Svíce se vždy používali na léčbu fyzických obtíží, při léčitelství, šamanských rituálech či očistě prostor od negativních energií. V dnešní době potkáváme především svíce stáčené z bavlny, a obalené včelím voskem nebo parafínem. Včelí vosk má samozřejmě více pozitivních vlastností, neboť sám o sobě léčí. Včelí vosk pracuje protizánětlivě, neboť je v něm vitamín A, a další tělu prospěšné látky, a také hoří delší dobu. Do svící můžeme používat i bylinky a esenciální oleje. Základní bylinkou je kurkuma, která má taktéž protizánětlivé schopnosti, ale i šalvěj, mateřídouška a další. 

Jak tělová svíce účinkuje? Při hoření funguje komínový efekt, který způsobuje podtlak, a tím pomáhá uvolnit energetické dráhy těla. Po ochlazení dýmu se vytvoří pevná hmota na dně svíčky. Někteří z této pevné hmoty vyčtou zdravotní stav klienta. Osobně se přikláním spíše k tomu, že na spodku naleznete zbytky vyhořelého vosku a bavlněného plátna. Ovšem mám vyzkoušené, že opravdu funguje na uvolnění a pročištění zanesených energetických drah těla, díky čemuž se spouští samoléčebný proces organismu. Svíčka také pomáhá při zánětech v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Pomáhá i při duševním napětí, odbourávání strachů a relaxaci.

Jak svíce používat? Připravte si misku s vodou, nůžky, gázu nebo papírový kapesník a svíci. Na problematické místo, energetickou dráhu, nebo kamkoliv na tělo (nahé) dejte kapesník či gázu. Svíčku zapalte. Přiložte koncem na gázu/kapesník. Držte ve spodní části svíce ( v místě, kde je razítko). Jakmile kus svíce odhoří, vytvoří se vám kus neshořelé látky, tak jí nůžkami ustřihněte a hoďte do vody. Takto postupujete až do vyhoření k barevné čáře svíčky. Pak svíci uhaste ve vodě. Nerozbalujte, nesahejte na svíci a rovnou jí vyhoďte.

Po každé aplikaci svíci je nutné pít. A to alespoň 2 litry, aby se zbytek rozprouděných toxinů vyplavil.

U nás naleznete tělové svíce s éterickými oleji, ale i s propolisem. Všechny jsou vyráběné z bavlněného plátna a s včelím voskem od našich včeliček. Na tělové svíce je vybírán ten nejkvalitnější včelí vosk. 

Pokud se chcete dozvědět více o včelím vosku, tak sledujte náš blog.

Žádná položka