Motané svíčky z barevných mezistěn - Barva - tmavě zelené

Mezistěny, ze kterých motáme svíčky, si sami vyrábíme, tudíž můžeme nabídnout až 11 barevných variant (žlutá, oranžová, červená, tmavě červená, vínová, borůvková, khaki, zelená, tmavě zelená, modrozelená a černá). Stáčíme je to válcovitého a kónického tvaru různých výšek a šířek. Při stáčení používáme najednou jednu, dvě, nebo tři mezistěny, tudíž je možné dosáhnout i spirálovitých barev.

Motané svíčky naleznete také v sadách, např. Sada motaná tlustá a Sada otaná hubená.

Výuku výroby různých stáčených svíček, včetně veškerého našeho know how (aby svíčky stály, dobře hořely, nelámaly se), učíme ve workshopech a návodech.

Svíčky ze včelího voní po medu a vosku (nepřidáváme do nich žádnou vůni), nečadí, pohlcují pachy a ionizují ovzduší. Knoty používáme od výrobců k tomu určené - bavlněné. Pozor! Všechny svíčky ze včelího vosku stékají, pokud jsou opravdu ze včelího vosku. Je to způsobeno tím, že mají v sobě málo kyseliny stearové, proto knoty hůře hoří. Knot je vždy nutné zastřihovat na max. velikost 0,5 cm, a pod svíčkou je vždy nutné mít talířek nebo svícen, kam může přebytečný vosk stékat. Nejvíce je to u širokých a vysokých svíček. Je tedy nutné s tím počítat. Řiďte se piktogramy na etiketě, prosím. Piktogramy svíčky

Naše svíčky ze včelího vosku získaly ocenění Regionální produkt České středohoří. Regionální značka