Dárkové poukazy - AnnKas s.r.o.

Nevíte co dát k narozeninám, svátku, Vánocům, výročí? Nechcete šlápnout vedle? Tak pro vás máme řešení.

Nabízíme vám dárkové poukazy. A na co všechno můžete poukazy získat?

Tak třeba na

  • apimasáže a relax v apidomku - můžete si vybrat konkrétní proceduru, nebo prostě jen wellness
  • exkurze na naší farmě - můžete si vybrat konkrétní exkurzi, nebo jen poukaz na nějakou částku
  • workshopy a kurzy
  • zboží z e-shopu - máte na výběr z několika cenových hladin

A když jste na oslavence zapomněli a už nic nestíháte koupit, tak u nás vždy můžete ještě uspět. Dárkové poukazy vám můžeme zaslat i na e-mail. Stačí jen vybrat a zaplatit. Hned jak se nám připíše částka na účet, posíláme dárkový poukaz. 

Pokud velmi pospícháte (bylo to fakt na poslední chvíli), tak nám zavolejte na horkou linku 723 933 559. Uděláme první a poslední, abychom vyřídili vaší objednávku hned. A pošleme vám poukaz e-mailem. I o víkendu!

Dárkové poukazy se snažíme dávat s co nejdelší dobou platnosti. Ovšem může se vám stát, že si nestihnete dárkový poukaz vybrat. Dárkové poukazy s dobou platnosti do 31.12. v daném roce vydání, vám prodloužím pouze, pokud mi dáte vědět během měsíce prosince, nebo nejpozději do 14.1. následujícího roku po roku vydání! V pozdějším termínu po skončení platnosti dárkového poukazu již nebude možné tento poukaz prodloužit, a zároveň vám zaniká možnost si ho vybrat. Dárkové poukazy můžete vrátit do 14 dnů po zakoupení. Po této době není možné vrátit peníze zpět! Hlídejte si, prosím, expiraci dárkového poukazu! Děkuji.