Deníček šílené včelařky, aneb zase ta masáž

První byla párová japonská exotická masáž pro páry, druhá párová japonská exklusivní masáž pro dva. Těšila jsem se jak malé dítě na Vánoce.
Prvním poznatkem bylo, že ženu vždy masíruje žena a muže vždy masíruje muž, druhým, že po masáži dostanete jasmínovo zázvorový čaj. To, že je moje masérka žena, jí asi nikdo neřekl, protože měla takovou páru, že se mi jednotlivé orgány, svaly a kosti přeskupovaly podle toho, kde zrovna zabrala, na druhou stranu těla. Ideálně co nejdál. Zjistila jsem, že mám ztuhlé a nerozmasírované i to, o čem jsem si myslela, že už dávno v těle nemám (rozuměj svaly na rukou, nohou). Po pěti minutách jsem už prosila aby zjemnila, že to fakt bolí. Byla velmi udivená, že mě to může bolet. Sláveček po celou dobu masáže nejen že nepípl, ale dokonce u toho chrápal. Jeho masér se ho každých pět minut ptal, jestli dobrý. Moje masérka se jen potutelně usmívala. Já ale vím, kolik dlouhých vteřin má 40 minut 🤣. Druhý den to bylo veselejší.
Kdyby mi docvaklo, že po takovéto masáži, rozhodně nebudou svaly fit, a že mě bude bolet celý člověk jen na obyčejný pohled (natož, aby někdo na mě sahal), tak jsem druhou masáž zavrhla ihned. Bohužel jsem do jámy lvové padla znovu. Tentokrát nám brali záda, ruce, a hlavu (hlava byla cool, asi jí zařadím do masáže). Zjistila jsem, že se masáž Lomi Lomi dá dělat i tak, že se loket maséra objeví přes záda na podložce lůžka. Konečně jsem si připadala hubená. V duchu jsem se smála Slávečkovi, protože to, co jsem zažívala já, jemu při masáži nedělám ani z 20% protože by mi z lůžka zdrhnul. Tady neměl kam, neb pán si ho přidržoval. Taky jsem zjistila, že se dá tato masáž dělat i kolenem. Takže vážení klienti, jsem bohatší o pár zkušeností, máte se na co těšit 🤣🤣
Každopádně mě odrovnal Slávečkův popis druhé masáže. Budu tlumočit:
Nejdřív jsem si lehl na stůl, jako včera. To bylo v pohodě. Pak mi ten chlápek stáhl trencle na půl žerdi, no to jsem znal už od včera, takže taky v pohodě. No jo, ale pak si vyskočil na stůl, a obkročmo si na mě sedl. Bylo slyšet pumpování pumpičky na olej (Sláveček si vybral olej Zelený čaj, pozn. redakce 🤣), a mlasknutí oleje na mě. V tu chvíli jsem zatáhl obě půlky.🤣 Jako fakt jsem si nebyl jistý, co s tím olejem, v kombinaci s mými staženými trenkami, a chlapem sedícím obkročmo na mé zadnici, chce dělat. Orosil jsem se, připravil se k úprku, že když ucítím olej, nebo něco jiného mezi půlkami, že vystartuju, chlapa shodím, a s trenclema na půl žerdi vyběhnu dvě patra do pokoje. Celou dobu co byl na mě jsem byl tak ztuhlej, že si o ty svaly musel zlomit prsty. 🤣🤣🤣
Takže zatímco Sláveček řešil dilema, zdali si domů nepřiveze místo mě Japonce, tak já přemýšlela, jak je možné, že mám tolik "stále" nerozmasírovaných svalů, a to i tam, kde se před tím vůbec nevyskytovaly.
Každopádně masáže byly fajn. Na záda se mi teď nikdo nesmí ani podívat, jak bolí, ale paní mi rozmasírovala 3 týdny zabloklou ploténku L4, takže konečně mě nebrní celá noha. A Sláveček, po tom co si oddychl, že nepřišel o panictví, byl také velmi spokojen. Za nás tedy doporučuji, ale jen těm, kdo mají rádi masáž s troškou SadoMaso.

Rádi byste dostali novinky z našeho úlu, jako první? Zanechte nám váš e-mail a my vám je jednou za týden pošleme.