Exkurze na včelí farmě - Exkurze jednotlivci a skupiny - Od 3 do 5 osob bez výroby svíček

Včelí farma je neuvěřitelné místo, plné neuvěřitelných událostí a informací. Pojďte s námi poznávat tento svět a dozvědět se něco nového a třeba i tajemného :)

Pár pravidel, abyste se na naší farmě cítili skvěle:

1) Neberte sebou zvířecí mazlíčky - Proč? Protože dbáme na maximální ochranu členů exkurze, a nezvládám k tomu hlídat Vašeho psa v době, kdy Vy budete v oblecích u včel. Také proto, že včely na psy útočí, a takový útok může být i pro Vašeho mazlíčka smrtelný. A v neposlední řadě, máme dva psy, kteří cizí pejsky netolerují.

2) Zvažte, zdali Vaše dítko zvládne 3/4 hodiny sedět v klidu a celou exkurzi bude poslouchat - Proč? Protože zodpovídám za všechny členy exkurze, a pokud je Vaše dítko neposedné, může se lehce stát, že bude včelami bodnuto. Nikdy nevíme na čem děvčata seděla, takže ani nevíme, jakou následnou reakci dítě bude mít. Také není úplně vhodné, aby mi během Vaší exkurze udělalo z apidomku kůlničku na dříví. Dalo mi spoustu práce vytvořit příjemný prostor pro Vás, a je nutné také myslet i na další, kteří by si tento příjemný zážitek chtěli vychutnat.

3) Zakupte exkurzi, dle skutečného počtu osob - Proč? Protože je krajně nevhodné (a taky dosti neslušné), když zakoupíte exkurzi pro dva a následně Vás přijede pět. V takovém případě buďto budete muset doplatit za ostatní členy, nebo budou muset na Vás počkat mimo farmu. S argumentem, že oni se budou jen dívat, u mne nepochodíte.

Děkuji za pochopení a budu se těšit na příjemné společné zážitky. Andrea

Pokud vás zajímají další informace o včeličkách, tak se koukněte na náš blog. V návodech pak naleznete výukové materiály o včelkách.
Postup při objednání:
1) vyberete druh exkurze
2) vyberete si přes on-line systém datum a hodinu, která vám nejvíce vyhovuje (nebo je možné napsat e-mail na: andrea@annkas.eu, či napsat sms nebo zavolat na 723933559
3) zaplatíte exkurzi, a do poznámky dáte vybraný termín (abychom mohli termín spárovat s platbou)
Následně je exkurze a termín pro vás zarezervován. 
Pokud chcete vystavit dárkový poukaz, zašlete mi tuto informaci v poznámce spolu s datumem a hodinou objednání. Náhled voucheru vidíte u dané exkurze.