E-shop nejen se včelími produkty - vlasy - určení - unisex

Hledáte něco přírodního? Není problém. Máme včelí produkty, přírodní kosmetiku, med, nedolihované medoviny, propolisové polštářky či výborné sypané čaje.

Hledáte neotřelý dárek? Není problém. Máme dárkové sady, různé dárečky - od malých včeliček, až po velké včelí polštářky.

Hledáte něco na zabavení neposedných ruček? Není problém. Máme kreativní sety, formy, barevné bloky vosku, barevné mezistěny.

Náš e-shop je plný překvapení. Když už si myslíte, že víc toho nemáme, zase se vyloupne další stránka :D. Třeba svíček ze včelího vosku máme hodně přes 200 druhů, stejně tak ozdobičky ze včelího vosku, a stále nové přibývají. V těchto svíčkách a ozdobách máme největší sortiment v České republice. Kosmetiku bereme jen od osvědčených dodavatelů a dokonce jí vozíme ze zahraničí. Mezistěny do kreativních sad si vyrábíme sami, takže můžeme nabídnou 11 barev. I v barevných mezistěnách máme největší sortiment v České republice. Podporujeme regionální výrobce, takže u nás najdete třeba výborné čaje od Valdemara Grešíka. 

Ještě je to málo? Tak co třeba formy na výrobu svíček? Těch máme také okolo 80 druhů a stále nové přibývají. Nebo je libo med? Med je jenom od našich včelek, které chováme v CHKO České středohoří. A každý rok pro vás připravíme nějaké novinky. Naše kreativita nezná mezí! Což ví i konkurence, která nás směle kopíruje :D. U nás ale máte výhodu, že my jsme to vymysleli, tudíž známe celý proces od A až do Z, a ručíme za kvalitu výrobků. Také jsou všechny produkty na jednom e-shopu, takže nemusíte hledat po internetu každý produkt zvlášť. 

Tak hurá do prohledávání! A pokud byste s něčím měli problém, nebojte se zavolat na 723 933 559, nebo napsat na andrea@annkas.eu. Vše má řešení :)