E-shop nejen se včelími produkty - Ovocné čaje - Ovocné pohlazení

Hledáte něco přírodního? Není problém. Máme včelí produkty, přírodní kosmetiku, med, nedolihované medoviny, propolisové polštářky či výborné sypané čaje.

Hledáte neotřelý dárek? Není problém. Máme dárkové sady, různé dárečky - od malých včeliček, až po velké včelí polštářky.

Hledáte něco na zabavení neposedných ruček? Není problém. Máme kreativní sety, formy, barevné bloky vosku, barevné mezistěny.

Náš e-shop je plný překvapení. Když už si myslíte, že víc toho nemáme, zase se vyloupne další stránka :D. Třeba svíček ze včelího vosku máme hodně přes 200 druhů, stejně tak ozdobičky ze včelího vosku, a stále nové přibývají. V těchto svíčkách a ozdobách máme největší sortiment v České republice. Kosmetiku bereme jen od osvědčených dodavatelů a dokonce jí vozíme ze zahraničí. Mezistěny do kreativních sad si vyrábíme sami, takže můžeme nabídnou 11 barev. I v barevných mezistěnách máme největší sortiment v České republice. Podporujeme regionální výrobce, takže u nás najdete třeba výborné čaje od Valdemara Grešíka. 

Ještě je to málo? Tak co třeba formy na výrobu svíček? Těch máme také okolo 80 druhů a stále nové přibývají. Nebo je libo med? Med je jenom od našich včelek, které chováme v CHKO České středohoří. A každý rok pro vás připravíme nějaké novinky. Naše kreativita nezná mezí! Což ví i konkurence, která nás směle kopíruje :D. U nás ale máte výhodu, že my jsme to vymysleli, tudíž známe celý proces od A až do Z, a ručíme za kvalitu výrobků. Také jsou všechny produkty na jednom e-shopu, takže nemusíte hledat po internetu každý produkt zvlášť. 

Tak hurá do prohledávání! A pokud byste s něčím měli problém, nebojte se zavolat na 723 933 559, nebo napsat na andrea@annkas.eu. Vše má řešení :)