Apimasáže a Apiterapie - Délka masáže - 120 minut

V této sekci Vám postupně budeme nabízet apiterapeutické masáže a služby. V případě nutnosti mne prosím kontaktujte na 723933559. 

Apiterapie je terapie včelími produkty. Mezi apiterapeutické produkty patří i ležení na úlech, dýchání úlového vzudu a pití ovčelené vody. To vše můžete absolvovat během našich relaxačních a pomocných terapií. Všechny terapie realizujeme v našem Apidomku.

Apimasáže jsem vymyslela na základě mé praxe v oblasti apiterapie a masáží. Využila jsem nejlepší vlastnosti obou terapií a spojila v terapii jedinou. Díky tomu lépe cílím na zdravotní problém jak tělesný, tak psychický. Mnoho problémů jde vystopovat až ke stresoru, který je mnohdy velmi lehce možné odstranit. 

Relaxaci během apimasáží zajišťují nejen speciální hmaty, ale také fakt, že po celou dobu terapie, jsme ve včelím energetickém biopoli. Toto biopole působí příznivě nejen na regeneraci těla, ale především na psychickou pohodu člověka. Mnohdy se stává, že se klient otevře natolik, že sdílí své problémy, brečí, nebo se nekontrolovaně směje. Není to nic zvláštního. Včely a pobyt v jejich biopoli umí opravdu hodně. Pokud budete mít potřebu se svěřit během terapie, můžete si být jistí, že vaše trápení neopustí apidomek. Důvěra klienta ve mne, je pro mne nejdůležitější. 

Jednotlivé procedury je možné uzpůsobit dle Vaší potřeby. Cena je pak určena dle náročnosti procedur a využití různých přístrojů. Pokud vás zajímá další využití včelích produktů, můžete se podívat na náš blog.

Postup při objednání:
1) vyberete proceduru
2) vyberete si přes on-line systém datum a hodinu, která vám nejvíce vyhovuje (nebo je možné napsat e-mail na: andrea@annkas.eu, či napsat sms nebo zavolat na 723933559
3) zaplatíte proceduru a do poznámky dáte vybraný termín (abychom mohli termín spárovat s platbou)
Následně je procedura a termín pro vás zarezervován. 

Pokud chcete vystavit dárkový poukaz, zašlete mi tuto informaci v poznámce spolu s datumem a hodinou objednání. Náhled voucheru vidíte u dané procedury.