Naše produkty

Naše výrobky můžete zakoupit především na tomto e-shopu: www.vceli-svicky.eu, ale také osobně na adrese Dubičná 30, 411 45 Úštěk. Také nás můžete potkat na různých jarmarcích a akcích. Občas dodáváme i do některých obchodů. A co vlastně nabízíme?

Naše vlastní výroba:

Med

 

Nabízíme především květový med. Naše děvčata máme u luk, polí, ale i v lese. V našich medech jsou jarní stromy, luční kvítí, svazenka, hořčice, řepka, ale i javory, lípy a další rostliny z okolí. Včelaříme od 200 m.n.m až po 580 m.n.m., tudíž snůška je opravdu pestrá. Náš med získal ocenění Regionální produkt České středohoří. 

Svíčky ze včelího vosku

 

Celkem máme v nabídce přes 200 druhů svíček ze včelího vosku. Svíčky ze včelího vosku mají spoustu výhod: nečadí, pohlcují pachy, ionizují ovzduší a nemusíte se bát, že dýcháte chemický vzduch. Je ovšem nutné pod ně dávat dostatečně velký tácek nebo misku, neboť pravé svíčky ze včelího vosku stékají. Lité dodáváme v deseti možných barevných variantách (žlutá, oranžová, červená, tmavě červená, vínová, borůvková, khaki, světle zelená, tmavě zelená a černá). Svíčky vyrobené z mezistěn jsou k dispozici v 11 barevných varintách (žlutá, oranžová, červená, tmavě červená, vínová, borůvková, khaki, světle zelená, tmavě zelená, modrozelená a černá). Naše svíčky dostaly ocenění Regionální produkt České středohoří  Pokud si objednáte naše svíčky, můžeme vám je zabalit do celofánu s mašlí a se štítkem, který Vás informuje, jak s takovou svíčkou naložit

Ozdoby ze včelího vosku

 

Momentálně máme k dispozici přes 100 druhů ozdob ze včelího vosku. Naše ozdoby mají ohromnou výhodu - jsou trvalé a především voňavé :). Hodí se jak na stromeček, tak také při balení dárečků, nebo na ozdobu při různých příležitostech, neboť nemáme jen Vánoční provedení.

Dárkové sady

 

V nabídce máme několik druhů dárkových sad, ale jsme schopni vytvořit jakoukoliv dárkovou sadu, dle vašeho přání. Jen to musí být z produktů, které máme na webových stránkách :). 

Mezistěny

 

Vyrábíme mezistěny nejen pro včelaře, ale také pro výrobce svíček. Máme celkem 11 barev - žlutá, oranžová, červená, tmavě červená, vínová, borůvková, khaki, světle zelená, tmavě zelená, modrozelená, černá. Velikost mezistěny umíme udělat až do 42 x 26 cm.

Kraetivní sety

 .

K dispozici je několik druhů kreativních setů jak s formičkami, tak bez. Také nabízíme barevné vosky. Takže domácímu tvoření nic nebrání :).

Formy

 

Nabízíme několik desítek silikonových forem jak na výrobu svíček a ozdob ze včelího vosku, ale můžete v nich vyrábět i odlitky z dalších materiálů. Snesou jak teplotu do 80°C, tak jsou i dostatečně měkké na to, abyste z nich vytáhli třeba sádrový odlitek.

Tělové svíčky

 

Vyrábíme také několik druhů tělových svící. Naše svíce jsou vyráběny pouze z čistého včelího vosku, bavlněného plátna a kurkumy. V případě různých vůní používáme nejkvalitnější éterické oleje od firmy Saloos.

Exkurze a workshopy

 

Nabízíme několik druhů exkurzí - pro MŠ, ZŠ, veřejnost (rodiny, jednotlivce, skupiny) a také workshopy apiterapie a výroby svíček. Každý si může vybrat, dle svého přání :). Naše exkurze získaly ocenění Regionální akce České středohoří  a také Certifikát Zážitky na venkově.

Apiterapeutické masáže

 

V našem Apidomku nabízíme Apiterapeutické masáže, relaxaci a apiterapeutické procedury. Energie včel dokáže každého krásně zrelaxovat, tak neváhejte a vyzkoušejte tuto jedinečnou a ojedinělou proceduru.

Dále přeprodáváme:

Kosmetiku, medovinu, sladkosti